Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu prodej@morafis.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu:

captcha Zkusit jiný obrázek

Opište prosím text z obrázku:

topeni-koupelny.cz
Online prodejce: 602180443
Rychlá volba
Top

RAV-SLEZÁk

Firma Slezák-RAV CZ, výrobce vodovodních baterií vznikla v roce 2001 po odchodu Ing. Milana Slezáka s některými zaměstnanci z firmy se stejným zaměřením a jeho obchodním spojením s panem Borisem Yanpolskim.

Nabyté zkušenosti a možnost rozvoje bez omezování vedly firmu rychle kupředu. Velká konkurence a především levný dovoz z asijských zemí donutil firmu k rozvoji a výrobě technicky dokonalejších a designem odlišných výrobků.

Výrobní firma Slezák-RAV CZ s.r.o. působí především v oblasti výroby vodovodních baterií. Je to jediná česká firma s vlastním vývojem a konstrukcí, která vyrábí řady vodovodních baterií, z nichž každá zahrnují typy – umyvadlové, bidetové, vanové, sprchové, kombinované (pro vanu a umyvadlo) a dřezové. Firma vyrábí i specielní baterie dle potřeb zákazníků z řad výrobců van, sprchových masážních boxů, bezdotykových baterií, průtokových ohřívačů, léčebných a nemocničních zařízení apod.

Do obchodů dodává pákové baterie v klasickém tvaru řady Sázava, Vltava, Labe a Dunaj, ve velmi moderním designu řadu Seina a Loira, dále kolečkové baterie Morava a termostatické Dunaj.


Povrchová úprava výrobku je chrom, řada Vltava taky se vyrábí v saténovém chromu. Naobjednávku firma může dodat v barvě zlata.


Slezák-RAV CZ je jediným českým výrobcem vodopádových baterií na vany a zahradních nerezových sprch.

Kartuše do svých výrobků kupuje u Maďarské firmy Kerox a francouzské firmy Saint Gobain Desmarquest.

Záruka na výrobky (na kartuš, odlitek a povrchou úpravu) je šest let. Servis po celé České republice zabezpečuje síť smluvních servisních středisek. Firma polovinu produkce vyváží do zahraničí. Záruka na výrobky (na kartuš, odlitek a povrchou úpravu) je šest let. 

Více informací o společnosti Protherm naleznete na oficiálním webu www.slezak-rav.cz.

 

WWW stránky výrobce: http://www.slezak-rav.cz/

Zvoleným kritériím neodpovídají žádné položky.

Provozovatel
Kde nás najdete
Platební metody