Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu prodej@morafis.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu:

captcha Zkusit jiný obrázek

Opište prosím text z obrázku:

topeni-koupelny.cz
Online prodejce: 602180443

Krbová kamna

Krbová kamna

Chcete si vychutnávat příjemné večery u praskajícího ohně? Všude se line vůně dřeva a vy sedíte se sklenkou vína u krbu a pozorujete tančící plameny. Tento požitek vám zajistí kvalitní krbová kamna od nás.
Krbová kamna se snadno a rychle instalují a nejsou prostorově náročná a nevyžadují žádné velké stavební úpravy Jediné co je potřeba je nehořlavá podložka a přístup ke komínu. Provoz krbových kamen není nijak zvlášť finančně náročný a navíc tím šetříte i životní prostředí.
Nejen, že vám krbová kamna navodí doma příjemnou atmosféru, ale zároveň také budou šetřit Vaši peněženku. Je to nejlevnější způsob vytápění.
Další velkou výhodou je, že tak nebudete závislí na dodávkách plynu, či elektrické energie a budete tak soběstační.
Samozřejmě, někdo může namítnout, že klasický otevřený krb vypadá lépe, je však méně praktický a efektivní, než krbová kamna. Tepelná účinnost krbu je pouhých 15%, zatímco u krbových kamen je tomu až 85%.
U krbových kamen navíc nemusíte řešit nedostatečný přívod vzduchu do krbu, který by znamenal horší spalování a více kouře.

Na co se zaměřit když pořizujeme krbová kamna?

Především musíme zohlednit velikost vytápěného prostoru (v m3). Dalším faktorem bude tah komínu, který Vám může snadno změřit kominík a průměr kouřovodu, tedy otvoru ve zdi. Poslední , co je třeba zohlednit, je tepelná ztráta objektu.
Stále nevíte která krbová kamna si pořídit? Pak se bez váhání obraťte na naši infolinku, kde Vám ochotně poradíme tel: 602 180 338.

Pododdělení v oddělení Krbová kamna:


1_baltik6.jpg
ABX Krbová kamna BALTIK 6, pískovec včetně horní desky - černý plech

černý plech + pískovec, včetně horní desky

jmenovitý tepelný výkon 6 kW

regulovatelný

Dostupnost: skladem
22 537.50 Kč vč. DPH

Provozovatel
Kde nás najdete
Platební metody