Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu prodej@morafis.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu:

captcha Zkusit jiný obrázek

Opište prosím text z obrázku:

topeni-koupelny.cz
Online prodejce: 602180443

Krby a krbová kamna


1_jonavaiv-500x500_1.jpg
Haas Sohn Krbová vložka JONAVA

Krbová vložka Jonava - krbové vložky jsou základním prvkem krbu nebo krbové

Dostupnost: skladem
17 191.90 Kč vč. DPH

Krby a krbová kamna pro váš dům

Moderní vytápění bytu se pomalu vrací ke starým tradicím, kdy rodiny sedávali u krbů a v dlouhých zimních večerech se vyprávěly stará příběhy. I dnes máte možnost využívat jedinečných vlastností krbů a krbových kamen, které vám navodí v prostředí vašeho domova krásnou a idylickou atmosferu. Záleží jen na vás jakou možnost zvelebení svého domova, či společenských prostor zvolíte.

Krby

Klasická, ale monumentální krása krbů udělá z vašeho domova ráj. Krby se vyrábějí i s teplovodním výměníkem, který dokáže teplo předat i do radiátorů nebo akumulačních nádoby.

Krbová kamna

Krbová kamna díky svým unikátním vlastnostem dokáží velmi rychle příjemně zahřát místnost a jejich design naprosto zapadne do vašho stylu. Krbová kamna se vyrábějí i s teplovodním výměníkem, který dokáže teplo předat i do radiátorů nebo akumulačních nádoby.

Naši odborníci a obchodníci vám budou k dispozici při kašem výběru krbů a krbových kamen. Rádi vám poradíme, který z produktů je pro vás, vzhledem k vašim požadavkům a možnostem nejvýhodnější.

Provozovatel
Kde nás najdete
Platební metody