0,00 Kč
0
 
 
 

Vaillant VU 356/5-5 ecoTEC plus + VIH R 150/6 B Sestava kotlová

 • Výrobce: VAILLANT 
   
 • Kód produktu:13977
   
 • Záruka: 24 měs.
   
 • Původní cena:99 099,00 Kč
 • Sleva: 23 784,00 Kč (-24%)
   
 • Cena bez DPH:62 243,80 Kč / ks
   
 • Cena s DPH 21%:75 315,00 Kč
   
 •  ks 
   
  -24%
  Vaillant VU 356/5-5 ecoTEC plus + VIH R 150/6 B Sestava kotlová
   
   
  Vaillant kotlová kondenzační sestava VU 356/5-5 ecoTEC plus + zásobník na přípravu teplé vody VIH R 150/6B
  Závěsný kondenzační turbo kotel pro vytápění na zemní plyn s odvodem spalin obvodovou stěnou, střechou, popř. šachtou. Kotel je vybaven elektronickým zapalováním a plynulou regulací výkonu. Součástí kotle je nerezový kondenzační výměník, čerpadlo, expanzní nádoba, pojistný ventil a trojcestný přepínací ventil pro připojení nepřímotopného zásobníku.Kotel se vyznačuje kompaktní konstrukcí s malými nároky na prostor a nízkou hlučností, což umožňuje instalaci v obytných prostorech - předsíních, koupelnách, kuchyních apod. Elektronická jednotka umožňuje plynule přizpůsobovat výkon kotle skutečným požadavkům na tepelnou energii. Rovněž ventilátor je plynule regulovatelný a tím je zaručen konstantní přebytek spalovacího vzduchu v celém modulačním rozsahu Nastavitelná teplota topné vody je v rozsahu 35 až 86 °C a kotle je vhodné použít pro nízkoteplotní podlahové systémy. Kotle mají vysokou účinnost 108 %, to je zaručeno použitím speciální konstrukcí kondenzačního výměníku, kde dochází ke kondenzaci spalin.
  Součástí elektronické jednotky je diagnostika, která umožňuje kontrolu provozních stavů kotle a zejména kontrolu důležitých funkčních prvků. Tento diagnostický systém umožňuje uživateli snadné a jasné popsání poruchy servisnímu technikovi. Diagnostika rovněž usnadňuje vyhledání příčiny poruchy.  Ke kotli lze připojit jak prostorové termostaty, tak i ekvitermní regulaci v závislosti na venkovní teplotě. V každém případě je stále zajištěna plynulá regulace výkonu při použití této regulační techniky.
  - účinnost 108%- modulační rozsah výkonu v rozmězí 17 až 100%- vestavěný 3-cestný přepínací ventil- expanzná nádoba 10l- vysoce účinné řízené oběhové čerpadlo- automatický systém Aqua Condens- nerezový kondenzační výměník- nízká spotřeba el. energie- součástí kotle je připojovací příslušenství
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  (zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
   
   
  0
   
  ©
  « Předchozí
  Následující »